languages: Рус  Укр  Eng

Нова Мама
Благодійний фонд
допомоги сиротам
Нова Мама
«Нова Мама
Міжнародна фундація»
Акції фонду

Шановні добродії!

Якщо Ви маєте в своєму розпорядженні деякий час та намір здійснювати добрі справи, то ми чекаємо на вас. У нас Ви знайдете однодумців-волонтерів Фонду.

Запрошуємо Вас взяти посильну участь у благородній справі допомоги дітям-сиротам.

Акції Благодійного фонду «Нова Мама Міжнародна фундація» - це діяльність, спрямована на поліпшення життя дітей, позбавлених сім'ї, батьківського тепла і ласки.

Складно уявити себе на місці маленької людини, яку постійно переслідують думки «Я нікому не потрібен». Безліч дітей потребують Ваших добрих рук, дружньої посмішки та ніжної турботи.

Ми раді бачити на сторінках нашого сайту людей, об'єднаних спільною метою допомогти цим дітям. Дуже багато добра Ви принесете їм. Завдяки Вашим зусиллям їхнє життя наповниться благословенням.

Хто відчуває душею порив допомоги дітям?

Ми чекаємо на Вас!

Нова Мама

13 січня 2012р. в переддень Старого Нового року 40 дітей-сиріт із дитячих будинків №1 та №2 були запрошені в дитячий розважальний комплекс «ІГРОЛЕНД», розташований в Мост Сіті Центрі. Дітей, як і годиться, зустріли Дід Мороз та Снігурочка, які з ними водили хороводи, грали, проводили вікторини. В кінці свята кожен дитячий будинок отримав ігрову карточку для участі в різноманітних атракціонах дитячого розважального комплексу «ІГРОЛЕНД».

Нова Мама Нова Мама
Нова Мама

16 грудня 2011р. 325 дітей-сиріт м. Дніпрпопетровська змогли взяти участь у третьому благодійному фестивалі «ТВОРІМО ДОБРО РАЗОМ», який проводився у міському Палаці дітей та молоді.

Такий фестиваль був організований в переддень НОВОРІЧНИХ СВЯТ. Всі діти брали участь в іграх-масовках, водили хороводи кругом новорічної ялинки, дивились новорічну казку-виставу, а також отримали новорічні подарунки від самого Діда Мороза.

Організаторами такого дитячого свята стали: Студія дитячих та юнацьких програм «ВМЕСТЕ» та волонтери Благодійного фонду «Нова Мама» разом з міським Управлінням – службою у справах дітей.

Нова Мама Нова Мама
Нова Мама Нова Мама

30 червня 2011 року була проведена благодійна акція на базі Центру соціально-психологічної реабілітації дітей "Теплий дім", м. Марганець, вул. 40р. Жовтня, 87, де, на сьогодні, виховується 25 дітей. Для належної організації педагогічного процесу дітям привезли учнівські столи двомісні та стільці, що регулюються по висоті. Діти та адміністрація Центру соціально-психологічної реабілітації дітей "Теплий дім" були дуже вдячні за надану допомогу.

В червні 2011 року в рамках програми "Творим добро вместе" була проведена благодійна акція для дітей-сиріт дитячої міської клінічної лікарні № 6 (вул. Караваєва, 68). Для дітей без бітьківського піклування, які перебувають у лікарні, були передані:

 • 2 рулони тканини для пелюшок,
 • медикаменти,
 • термометри,
 • ваги електронні, 2 шт.,
 • автоматичний шприцевий дозатор.
Акція була проведена завдяки організаторам:
 • Медіа-холдингу "Рекламное поле",
 • Волонтерам Благодійного фонду "Нова Мама",
 • Студії Телебачення, Театру та Кіно "Вместе",
 • ПАТ КБ "ПриватБанк"

Нова Мамаa Нова Мама
Нова Мама Нова

В червні 2011 року група волонтерів фонду «Нова Мама» спільно з ПАТ «ПриватБанк» зібрали і відправили:

 • в дитячий дім Васильківка (виховується 33 дитини): комплекти шкільного одягу, іграшки, логічні ігри;
 • до притулку в м. Марганець (виховується 25 дітей): шкільний і дошкільний одяг, взуття, іграшки.

31 травня 2011 року група волонтерів фонду «Нова Мама» побувала на святі до Дня захисту дітей у дитячому будинку № 3 по вул. Табачная, 1. Дітям привезли в подарунок дорожні сумки для відпочинку і, як завжди, ласощі. Акція була організована групою волонтерів Благодійного фонду «Нова Мама».

30 травня 2011 року 70 дітей-сиріт з дитячих будинків № 1 та № 3 м. Дніпропетровська та школи-інтернату м. Василівка, Солонянського району стали учасниками найяскравішого телевізійного фестивалю-тренінгу для виробників дитячих телепрограм і юних журналістів «Будем вместе», що проходив у креатив-клубі «Бартоломео».

Діти із задоволенням показали свої таланти, за що кожен отримав ласощі і логічну гру.

Акція була проведена завдяки організаторам фестивалю «Будем вместе» та волонтерам Благодійного фонду «Нова Мама».

Нова Мама Нова Мама

15 квітня 2011 року для 28 дітей-сиріт із дитячих будинків сімейного типу:

 • ДБСТ Копєйкіних – 10 дітей із м. Дніпродзержинська
 • ДБСТ Головіних – 10 дітей із м. Дніпродзержинська
 • ДБСТ Синяковських – 2 дитини із м. Дніпропетровська, Ленінський р-н.
та приймальних сімей:
 • ПС Пузир – 3 дітей із м. Дніпропетровська, АНД р-н
 • ПС Соболєвих – 3 дітей із м. Дніпропетровська, АНД р-н
провели екскурсію по історичному музею ім. Д.І. Яворницького.

Нова Мамаa Нова Мама
Нова Мама

15 квітня 2011 року ці діти відвідали ресторан Мак Дональдс, розташований на ж/м Красний Камінь. Багато конкурсів та ігор було проведено з дітьми і, як завжди, були смачні ласощі.

Таку можливість діти отримали завдяки адміністрації історичного музею та волонтерам Благодійного фонду «Нова Мама».

Нова Мама Нова Мама

Нова

12 квітня 2011 р. четверо дітей-сиріт із міського дитячого будинку № 2 «Берегиня» відвідали концерт Стаса Михайлова, що проходив в експо-центрі «Метеор». Таку щасливу можливість діти отримали завдяки організаторам концерту Стаса Михайлова та волонтерам Благодійного фонду «Нова Мама».

31 березня 2011р. група волонтерів Благодійного фонду «Нова Мама Міжнародна фундація» традиційно (такі заходи вони проводять кожного місяця) відвідала міський дитячий будинок № 3 (вул. Табачна, 1). Всім дітям привезли солодощі, ручки, а 12 іменинників отримали подарунки до Дня народження.

Нова Мама Нова Мама
Нова Мама

Нова Мама

28 березня 2011 року 8 дітей-сиріт із міського дитячого будинку «Світанок» та 6 дітей-сиріт, які виховуються в Ленінському районі, змогли відвідати концерт Ірини Білик, який проводився в Дніпропетровському театрі опери та балету. Таку можливість діти заслужили своїми оцінками і завдяки організаторам концерту за участю волонтерів фонду «Нова Мама».

23 березня 2011 року була проведена чергова благодійна акція для 35 дітей-сиріт, які виховуються в школі-інтернаті села Василівка Солонянського району Дніпропетровської області. Діти отримали у подарунок спортивне взуття, солодощі, повітряні кульки, іграшки та багатофункціональний пристрій: принтер-сканер-копір. На акції були присутні молоді журналісти дитячої студії телебачення та кіно «Вместе». Вони брали у дітей інтерв’ю, проводили бесіди, шукали таланти. Найдостойніші з дітей були запрошені на участь у зйомках телемарафона на студії.

Нова Мама Нова Мама
Нова Мама

Нова Мама

26 лютого 2011 року 15 дітей-сиріт, що виховуються в Ленінському районі, святкували День народження в ресторані Mc.Donalds, що знаходиться на ж.мас. Червоний Камінь. Дітей пригощали та організовували для них ігри, а на згадку про свято кожна дитина отримала сувенір.

Нова Мама

9 лютого 2011 року 5 дітей-сиріт з дитячого будинку «Світанок» побували на концерті Андрія Макаревича. Таку можливість діти отримали завдяки організаторам концерту та волонтерам фонду «Нова Мама».

Нова Мама

20 грудня 2010 року для 850 дітей-сиріт Дніпропетровська та Дніпропетровської області, що мешкають у дитячих будинках різних форм підпорядкованості, було проведено масштабне Новорічне свято. В міському Будинку піонерів відбувся новорічний концерт за участі зірок української естради, діти взяли участь у конкурсній програмі, отримали подарунки, іграшки, ласощі. Проект «Творимо добро разом» було організовано за співучасті:
дитячої студії телебачення та преси «Вместе», фондом «Нова Мама», Приват-банку, медіа-холдінгу «Рекламне поле».

Діти отримали величезне задоволення та були вдячні усім організаторам за новорічну казку, влаштовану для них.

Нова Мама

08 грудня 2010 року 25 дітей-сиріт із дитячих будинків сімейного типу Дніпропетровської області відвідали ігрові атракціони креатив-клубу «Бартоломео». Всі дітки отримали велику кількість позитивних емоцій та були вдячні за таку подію.

Нова Мама

03 грудня 2010 року 25 дітей-сиріт із дитячих будинків сімейного типу м.Дніпропетровська відвідали ресторан Mc.Donalds, який знаходиться в ТРК «Мост-Сіті». Дітям дуже сподобалися ласощі та ігрова програма, організовані волонтерами та працівниками спеціально для них.

Нова Мама

11 листопада 2010 року 23 дитини-сироти із дитячого будинку №2 «Берегиня» м.Дніпропетровська відвідали ресторан Mc.Donalds, що знаходиться на пл.Островського. Діти грали, розважалися, перемагали в конкурсах та отримували подарунки. Наприкінці зустрічі діти висловили подяку організаторам та попросили частіше влаштовувати такі свята.

Нова Мама

03 листопада 2010 року 25 дітей-сиріт, що мешкають в дитячих будинках Дніпропетровської області відвідали ресторан Mc.Donalds, розташований в ТРК «Мост-Сіті». Організовані забави, ігри, частування принесли дітям багато позитивних емоцій, а подарунки на згадку залиши добру пам'ять на все подальше життя.

Нова Мама

06 листопада 2010 року 25 дітей-сиріт із дитячих будинків сімейного типу м.Дніпропетровська відвідали ресторан Mc.Donalds, який знаходиться в ТРК «Караван». Дітей пригощали стравами ресторану, розважали та дарували подарунки.

Нова Мама

19 жовтня 2010 року 25 дітей-сиріт із дитячих будинків сімейного типу, розташованих в Дніпропетровській області, відвідали ресторан Mc.Donalds на пл.Островського. Дітям дуже сподобалися ласощі та ігрова програма, організовані волонтерами та працівниками спеціально для них.

Нова Мама

07 жовтня 2010 року вихованців із прийомних сімей Дніпропетровської області відвідали ресторан Mc.Donalds, який знаходиться в ТРК «Караван». Дітям дуже сподобалися ласощі та ігрова програма підготовлені волонтерами та працівниками спеціально для них. На згадку про свято діти отримали сувеніри.

Нова Мама

29 вересня 2010 року 25 дітей-сиріт із дитячих будинків сімейного типу м.Дніпропетровська та Дніпропетровської області відвідали ресторан Mc.Donalds, розташований на пл.Островського. Діти були у захваті від ласощів та ігрової програми, організованих спеціально для них та висловили подяку співробітникам ресторану та волонтерам фонду.

Нова Мама

24 вересня 2010 року 25 дітей-сиріт, що мешкають у дитячих будинках сімейного типу в Дніпропетровській області відвідали ресторан Mc.Donalds на пл.Островського. Діти грали та розважалися, а наприкінці подякували організаторам за свято.

Нова Мама

21 серпня 2010 року 25 дітей сиріт і дитячих будинків сімейного типу Новомосковського району, родина Кулаковських та родина Захарченко відвідали ресторан Mc.Donalds на площі Островського. Всі дітки отримали велику кількість позитивних емоцій та були вдячні за таку подію.

Нова Мама

20 серпня 2010 року 25 дітей-сиріт із дитячого будинку Синельніківського району відвідали ресторан Mc.Donalds на площі Островського. Діти грали, розважалися, перемагали в конкурсах та отримували подарунки. Наприкінці зустрічі діти висловили подяку організаторам та попросили частіше влаштовувати такі свята.

Нова Мама

15 серпня 2010 року 15 дітей-сиріт із дитячих будинків сімейного типу пгт. Юр'ївка відвідали ресторан Mc.Donalds, який знаходиться в ТРК «Караван». Дітей пригощали стравами ресторану, розважали та дарували подарунки. Свято пройшло дуже вдало та залишило про себе приємну пам'ять.

Нова Мама

31 липня 2010 року 20 дітей-сиріт із дитячих будинків сімейного типу м.Дніпропетровська та Дніпропетровської області відвідали ресторан Mc.Donalds, який знаходиться в ТРК «Караван». Дітей пригощали стравами ресторану, розважали та дарували подарунки. Подія залишила про себе добру згадку в серцях дітей та організаторів.

Нова Мама

15 липня 2010 року 25 дітей-сиріт із будинку інвалідів м.Дніпропетровська відвідали ресторан Mc.Donalds, розташований на пл.Островського. Діти грали, розважалися, перемагали в конкурсах та отримували подарунки. Наприкінці зустрічі діти висловили подяку організаторам та попросили частіше влаштовувати такі свята.

Нова Мама

25 червня 2010 року 15 дітей із дитячого притулку «Росток» та 7 дітей-сиріт із дитячого будинку сімейного типу Іонових були запрошені на частування у ресторані Mc.Donalds, який знаходиться в ТРК «Караван». Діти отримали величезне задоволення від свята.

Нова Мама

21 травня 2010 року 25 дітей-сиріт, що проживають в дитячому будинку №2 «Берегиня» відвідали ресторан Mc.Donalds на пл.Островського. Дітям дуже сподобалися ласощі та ігрова програма, організовані волонтерами та працівниками спеціально для них.

Нова Мама

15 травня 2010 року 25 дітей-сиріт із дитячих будинків сімейного типу м.Дніпропетровська відвідали ресторан Mc.Donalds на пл.Островського. Діти грали, розважалися, перемагали в конкурсах та отримували подарунки. Наприкінці зустрічі діти висловили подяку організаторам та попросили частіше влаштовувати такі свята.

Нова Мама

15 травня 2010 року 20 дітей-сиріт, що проживають в дитячих будинках сімейного типу Дніпропетровської області відвідали ігрові атракціони, розташовані на території креатив-комплексу «Бартоломео». Діти отримали величезне задоволення від підготовленої для них події та подякували організаторів за свято.

Нова Мама

14 травня 2010 року 40 дітей-сиріт, що мешкають в дитячих будинках та дитячих м.Дніпропетровська будинках сімейного типу завітали до дитячого розважального комплексу «Ігроленд», що знаходиться в ТРК «Караван». Ігри та атракціони, підготовлені організаторами для розваг, дуже сподобалися дітям та залишили про себе чудову пам'ять у їх житті.

Нова Мама

13 травня 2010 року 25 дітей-сиріт, що мешкають в будинку інвалідів м.Дніпропетровська відвідали ресторан Mc.Donalds, розташований на пл.Островського. Організовані забави, ігри, частування принесли дітям багато позитивних емоцій, а подарунки на згадку залишили добру пам'ять на все подальше життя.

Нова Мама

21 квітня 2010 року 30 дітей-сиріт із дитячих будинків Дніпропетровської області та 25 дітей з будинків сімейного типу м.Дніпропетровська були запрошені волонтерами фонду до ресторану Mc.Donalds, розташованого пл.Островського та у ТРК «Мост-Сіті». Діти пригощалися, грали, перемагали у конкурсах а на згадку про подію отримали маленькі сувеніри.

Нова Мама

20 квітня 2010 року 25 дітей-сиріт із дитячого будинку №1 м.Дніпропетровська відвідали ресторан Mc.Donalds, розташований на вул.Воронцова. Діти грали, розважалися, перемагали в конкурсах та отримували подарунки. Наприкінці зустрічі діти висловили подяку організаторам та попросили частіше влаштовувати такі свята.

Нова Мама

16 квітня 2010 року 20 дітей-сиріт, що знаходяться на вихованні в сімейних дитячих будинках Дніпропетровської області були запрошені на прогулянку-екскурсію до креатив-клубу «Бартоломео», де вони отримали нагоду порозважатися на ігрових площадках. Діти були у захваті від події та виразили подяку організаторам фонду та співробітникам клубу.

Нова Мама

16 квітня 2010 року 25 дітей з реабілітаційного центру м.Дніпропетровська відвідали ресторан Mc.Donalds, розташований на пл.Островського. Діти були у захваті від ласощів та ігрової програми, організованих спеціально для них та висловили подяку співробітникам ресторану та волонтерам фонду.

Нова Мама

08 квітня 2010 року 25 дітей із дитячого будинку «Сім’я» Дніпропетровського району отримали запрошення до ресторану Mc.Donalds, який знаходиться в ТРК «Караван». Дітей пригощали стравами ресторану, розважали та дарували подарунки. Діти залишилися вдячні організаторам за таку подію.

Нова Мама

19 березня 2010 року 15 дітей-сиріт з дитячих будинків сімейного типу Дніпропетроської області відвідали оздоровчий комплекс «Цунамі». Діти подякували дорослим за таку увагу до них та попросили організаторів влаштовувати подібні заходи якомога частіше.

Нова Мама

11 березня 2010 року 25 дітей-сиріт із дитячих будинків сімейного типу м.Дніпропетровська відвідали ресторан Mc.Donalds, розташований на пл.Островського. Дітям дуже сподобалася ігрова програма, організована спеціально для них та вони висловили подяку співробітникам ресторану та волонтерам фонду.

Нова Мама

10 березня 2010 року 25 дітей-сиріт, що мешкають у дитячому будинку №1 міста Дніпропетровська відвідали ресторан Mc.Donalds, розташований на пл.Островського. Дітей пригощали стравами ресторану, розважали та дарували подарунки. Подія залишила про себе добру згадку в серцях дітей та організаторів.

Нова Мама

06 березня 2010 року волонтер Пильник Лідія Григорівна влаштувала свято для 15 дітей-сиріт, які виховуються в Ленінському районі. Діти відвідали ресторан Mc.Donalds, розташований на ж.мас. «Червоний Камінь». Всі дітки отримали подарунки, велику кількість позитивних емоцій та були вдячні за таку подію.

Нова Мама

04 березня 2010 року 30 дітей-сиріт із дитячого будинку №6 м.Дніпропетровська відвідали ресторан Mc.Donalds, розташований на пл.Островського. Організовані забави, ігри, частування принесли дітям багато позитивних емоцій, а подарунки на згадку залишили добру пам'ять на все подальше життя.

Нова Мама

26 лютого 2010 року 25 дітей-сиріт із дитячого будинку «Сім’я» (смт.Ювілейний) отримали нагоду відвідати ресторан Mc.Donalds на площі Островського. Всі дітки отримали велику кількість позитивних емоцій та були вдячні за таку подію.

Нова Мама

18 лютого 2010 року 20 дітей-сиріт із дитячого будинку №6 м.Дніпропетровська та 20 дітей із дитячого будинку «Сім’я» Дніпропетровського району відвідали ресторан Mc.Donalds, який знаходиться в ТРК «Караван». Дітей пригощали стравами ресторану, розважали та дарували подарунки. Подія залишила про себе добру згадку в серцях дітей та організаторів.

Нова Мама

17 лютого 2010 року 25 дітей-сиріт із дитячого будинку №1 та 20 дітей із реабілітаційного центру м.Дніпропетровська відвідали ресторан ресторан Mc.Donalds на пл.Островського та на ул.Воронцова, де для них було організовано свято «Зустріч весни». Дітям дуже сподобалися ласощі та ігрова програма, організовані волонтерами та працівниками спеціально для них.

Нова Мама

21 січня 2010 року 25 дітей-сиріт із дитячих будинків Дніпропетровської області відвідали ресторан Mc.Donalds, що знаходиться у ТРК «Мост-Сіті». Діти грали, розважалися, перемагали в конкурсах та отримували подарунки. Наприкінці зустрічі діти висловили подяку організаторам та попросили частіше влаштовувати такі свята.

Нова Мама

20 січня 2010 року 25 дітей-сиріт із дитячого будинку №1 були запрошені волонтерами фонду до ресторану Mc.Donalds, розташованого на ж/м Перемога. Діти пригощалися, грали, перемагали у конкурсах, а на згадку про подію отримали маленькі сувеніри.

Нова Мама

11 жовтня 2010 р. 15 дітей-сиріт з міського дитячого будинку «Берегиня» змогли відвідати концерт молодої співачки Тіни Кароль. Хочу відзначити, що в дитячому будинку заробляються бали, на підставі яких педагоги заохочують дітей такого роду заходами.

Акція була організована керівниками концерту Тіни Кароль та волонтерами Фонду «Нова Мама», від імені якої співачці була вручена подяка.

3 червня 2010 р.Силами благодійників Фонду «НОВА МАМА» за участю КБ «ПриватБанк», обл. ДАІ, ТОВ «Вітапак», мережі ресторанів «McDonald's» була проведена благодійна акція для дітей-сиріт дитячого будинку смт. Васильківка, де виховується 49 дітей, а також для 10-ти дітей, що перебувають під опікою (Ленінський район). Акція була приурочена до церемонії закриття міжнародного дитячого фестивалю-тренінгу «Будемо разом».

Протягом свята діти познайомилися з учасником програми «Суперзірка» Дімою Бородіним і сфотографувалися з ним на пам'ять.

Від благодійників діти отримали безліч подарунків: літні шльопанці, вітаміни, солодощі. Ресторан «McDonald's», що на площі Островського, смачно нагодував діток.

У ході акції дітям була організована екскурсія зоопарком та всій територією креатив-клубу «Бартоломео».

Нова Мама Нова Мама
Нова Мама Нова Мама
Нова Мама Нова Мама
Нова Мама  

Нова Мама

До свят Нового року та Різдва Христового Благодійний фонд «Нова Мама» організував вітальну акцію для 238 дітей-сиріт Ленінського району, які знаходяться під опікою. Це найбільш незахищена категорія сиріт. Волонтери фонду, організовані Пильник Лідією Григорівною разом зі службою по справах дітей Ленінського району в особі директора Шахоткіної Людмили Вікторівни організували вручення подарунків дітям на дому, а також запрошення опікунів в центр служби для вручення дітям подарунків.

Нова Мама

15 грудня 2009 р. 10 дітей-сиріт з дитячого будинку сімейного типу Іонових відвідали ресторан «Макдональдс», розташований на пр. Героїв. Дітей запросили для проведення організації Дня народження одного з вихованців. Всі хлопці залишилися дуже задоволеними і подякували за організацію свята співробітникам даного закладу.

Нова Мама

09 грудня 2009 р. 25 дітей-сиріт з дитячого будинку № 1 «Планета добра», 25 дітей-сиріт з дитячих будинків сімейного типу м. Дніпропетровська та області, 25 дітей з дитячого будинку смт. Ювілейний побували на справжньому святі в мережі ресторанів «Макдональдс», що на пл. Островського та пл. Воронцова. Після проведеного свята діти подякували всім організаторам за свято.

Нова Мама

08 грудня 2009 р. 20 20 дітей-сиріт з дитячого будинку № 6 при організації Благодійного фонду та адміністрації ресторану «Макдональдс», розташованого в ТЦ «Караван», отримали справжнє свято. Дітям були надані розваги, частування, а на згадку про свято кожній дитині було вручено пам'ятний подарунок.

Нова Мама

07 грудня 2009 р. 15 дітей-сиріт з дитячих будинків сімейного типу Дніпропетровської області відвідали оздоровчий комплекс «ЦУНАМІ». Таку можливість дітям надали волонтери фонду «Нова Мама» і адміністрація цього закладу.

Нова Мама

27 листопада 2009 р. 20 дітей-сиріт, що перебувають під опікою та проживають у Ленінському районі, а також діти з дитячих будинків сімейного типу Дніпропетровської області, змогли відвідати ресторани мережі Макдональдс, розташовані на Комунарі та на пл. їм Воронцова. Акція була організована Волонтером фонду Пильник Лідією Григорівною та керівництвом ресторану.

Нова Мама

25 листопада 2009 р. 25 дітей-сиріт з дитячого будинку № 1 м. Дніпропетровська змогли відвідати ресторан «Макдональдс», що на пл. Островського. Діти з задоволенням в черговий раз побували на святі, організованому для них силами співробітників ресторану та волонтерів фонду.

Нова Мама

Більше 100 дітей-сиріт з дитячих будинків м. Дніпропетровська та області змогли взяти участь у святах «День щастя в МакДональдз», який проходив з 1 по 30 листопада 2009 р. у 20 містах Україні, в тому числі і в Дніпропетровську. Дітей зустрічали співробітники ресторанів, проводили з ними розважальні програми, пригощали та на згадкупро проведене святі дарували дітям символічні подарунки. Такі свята дітям організували ресторани, розташовані на пл. Островського: д/будинок «Берегиня» -25 дітей, 25 дітей з д / будинків № 1 і № 3 м. Дніпропетровська, ж / м «Комунар» - 20 дітей - сиріт, що перебувають під опікою, що проживають в Ленінському районі, пл. Воронцова: 25 дітей-сиріт з дитячих будинків сімейного типу м. Дніпропетровська та області, 25 дітей з д / будинку № 1 м. Дніпропетровська.

Нова Мама

100 дітей-сиріт з дитячих будинків № 1 - «Планета добра», № 2 - «Берегиня», дитячого будинку № 1 - «Сім'я» Дніпропетровського району, дитячих будинків сімейного типу м. Дніпропетровська та області, а також діти, які перебувають під опікою, змогли відвідати грандіозний концерт Філіпа Кіркорова, який відбувся 18 жовтня 2009 р. в Експоцентрі «Метеор»..

Така можливість була надана завдяки організаторам концерту Філіпа Кіркорова і благодійному фонду допомоги дітям-сиротам «Нова Мама».

Нова Мама

15 жовтня 2009 р. 15 дітей-сиріт з дитячих будинків сімейного типу Дніпропетровської області змогли відвідати оздоровчий комплекс «ЦУНАМІ». Акція була організована Волонтером фонду «Нова Мама» Соболем Віталієм Володимировичем та адміністрацією оздоровчого комплексу.

Вже другий рік поспіль на базі дитячого будинку № 3, вул. Тютюнова, 1, працюють гуртки «Добрі уроки», «Умілі руки», а також проводяться свята: «День іменинника», організовані групою волонтерів фонду «Нова Мама» під керівництвом Фаєнкової Алли. Спільно з пед. колективом і адміністрацією дитячого будинку дорослі дізнаються про творчі здібності дітей і розвивають їх. Як нагороду за дитячу старанність та проявлений інтерес для дітей організовуються «Дні іменинника» з врученнями подарунків.

Починаючи з з жовтня 2009 р. ТОВ «Компанія Кіносистема» за пропозицією Благодійного фонду «Нова Мама» дозволила відвідування кінотеатрів дітьми-сиротами періодично на цікаві для дітей сеанси у вихідні дні

30 вересня 2009 р. Була проведена екскурсія в зоологічний музей Дніпропетровського Національного університету для 25 дітей-сиріт з дитячих будинків сімейного типу Дніпропетровської області. Таку можливість хлопці отримали завдяки Ректору ДНУ Полякову Миколі Вікторовичу і волонтеру Благодійного фонду Соболю Віталію Анатолійовичу.

27 вересня 2009 р. 25 дітям-сиротам з Дніпропетровської області: с. Василівка, с. Нікольське, Нікопольського дитячого будинку в рамках програми роботи фонду "Підтримка розвитку охорони здоров'я, забезпечення соціального захисту дітей-сиріт» силами волонтерів фонду та завдяки адміністрації Дніпропетровського медучилища було організовано відвідування медичного музею. У ході проведеної екскурсії хлопці наочно побачили, якими стають внутрішні органи людини-курця, наркомана як результат неправильного способу життя.

Нова Мама

26 вересня 2009 р. 25 дітей-сиріт, які виховуються в дитячих будинках м. Дніпропетровська та області змогли відвідати ігрові розважальні комплекси креатив-клубу «Бартоломео». Таку можливість діти отримали завдяки волонтерам фонду та директору Геллер Олені Аркадіївні

26 вересня 2009 р.

25 дітей-сиріт з дитячих будинків сімейного типу с. Нікольське, м. Новомосковська, родини Іонових відвідали ресторан Макдональдс, розташований на пл. Островського. Діти розважалися, пригощалися і на згадку про проведене святі отримали подарунки. Після цього дітям організували екскурсію в історичний музей Д. І. Яворницького.

Нова Мама Нова Мама

Нова Мама

22 вересня 2009 р. 25 дітей-сиріт з Нікопольського дитячого будинку відвідали ресторан МакДональдс, розташований у ТРК «Міст Сіті Центр». Співробітники спробували організувати для них найнезабутніше свято. Після цього дітям організували невелику прогулянку містом.

Нова Мама

18 вересня 2009 р.Завдяки волонтерам фонду та адміністрації історичного музею Д. І. Яворницького та діорами «Битва за Дніпро» була організована екскурсія для 25 дітей-сиріт з дитячих будинків Дніпропетровської області. Діти побачили багато цікавого, пізнавального для себе та були вдячні організаторам за таку можливість.

Нова Мама

08 вересня 2009 р.25 дітей-сиріт з дитячого будинку «Родина» відвідали ресторан Макдональдс, що на пл. Воронцова. Керівництво та діти з дитячого будинку були вдячні організаторам за надане їм свято.

Нова Мама

27 серпня 2009 р.25 дітей-сиріт з дитячих будинків Дніпропетровської області відвідали ресторан Макдональдс, що на пл. Островського. Дітям за традицією було організовано цікаве дозвілля: розвага, частування. Після цього дітям організували невелику екскурсію містом.

20 серпня 2009 р.50 дітей-сиріт з дитячих будинків Дніпропетровської області відвідали ресторан "Макдональдс", розташований в ТРЦ "Міст Сіті Центр". Дітям організували справжнє свято. Для кожного з них «Макдональдс» - це найсправжнісінька казкова країна. Після проведеного свята дітям організували екскурсію містом.

Нова Мама Нова Мама
Нова Мама

18 серпня 2009 р.25 дітей з дитячих будинків сімейного типу Дніпропетровської області були запрошені до ресторану Макдональдс, що на пл. Островського. Дітей привезли волонтери фонду «Нова Мама». Діти були дуже вдячні за надане їм свято. Після цього дітям була організована екскурсія в історичний музей Д. І. Яворницького.

Нова Мама Нова Мама

26 липня 2009 р. 25 дітей з дитячих будинків Дніпропетровської області (с. Василівка, м. Дніпродзержинська) змогли відвідати ресторан Макдональдс, розташований на пл. Островського. Для дітей підготували свято у вигляді розваги, частувань. Привезли дітей на свято волонтери фонду «Нова Мама».

Після свята дітям організували невелику екскурсію містом.

Нова Мама Нова Мама

Нова Мама

17 липня 2009 р. 25 дітей-сиріт з дитячих будинків Дніпропетровської області були запрошені до ресторану «Макдональдс», розташований на пл. Островського. Таке літнє свято змогли організувати волонтери Благодійного фонду «Нова Мама» і сотрудники ресторану. Діти-сироти подякували всім організаторам за проведене свято.

Нова Мама

03 червня 2009 р.70 дітей з дитячих будинків Дніпропетровської області: смт. Васильківка, м. Нікополь, м. Дніпродзержинськ побували на святі присвяченому Дню захисту дітей у ресторані «Макдональдс», розташованому в ЦУМі. Для дітей працівники приготували розважальні ігри, святкові частування, на згадку про проведене свято діти отримали пам'ятні подарунки.

Нова Мама

28 травня 2009 р.30 дітей з дитячих будинків сімейного типу Дніпропетровської області відвідали ресторан «Макдональдс», розташований на пл. Островського. За традицією дітей пригощали, розважали, на згадку про проведене святі дітям подарували пам'ятні подарунки.

Нова Мама

21 травня 2009 р.50 дітей-сиріт з дитячих будинків сімейного типу Дніпропетровської області відвідали ресторан Макдональдс, розташований у ТРК «Міст-Сіті Центр». Для створення атмосфери свята дітям приготували розваги, частування та цікаві ігри.

Нова Мама

20 травня 2009 р.25 дітей-сиріт з дитячих будинків Дніпропетровської області відвідали історичний музей ім. Г. І. Яворницького. Таку пізнавальну екскурсію змогли організувати волонтери фонду «Нова Мама» спільно з дирекцією історичного музею. Після проведеної екскурсії з дітьми була проведена бесіда про їхні враження. Зауважимо, що діти подякували всім організаторам і попросили і надалі організовувати такі екскурсії.

Нова Мама

08 травня 2009 р.25 дітей з дитячих будинків сімейного типу, які проживають у Дніпропетровській області, зустріли травневі свята в ресторані Макдональдс, розташованому на пл. Островського. Акція була організована Волонтером фонду «Нова Мама» Віталієм Соболем та дирекцією ресторану.

Нова Мама

19 квітня 2009 р.25 дітей з дитячого будинку «Берегиня» на честь святкування Святої Пасхи були запрошені до ресторану Макдональдс, розташований на пл. Островського. Таку щасливу можливість діти отримали завдяки організації фонду «Нова Мама» і адміністрації ресторану.

4 квітня 2009 р. дітей-сиріт з дитячих будинків м. Дніпропетровська та області і дітей, які перебувають під опікою, змогли відвідати концерт Студії «Квартал - 95», який проходив в палаці «Метеор».

Така акція була організована завдяки ТОВ «Арт-Мюзік» (організатори проекту) та Благодійному фонду «Нова Мама».

21 березня 2009 р. 2 дітей-сиріт, що перебувають під опікою, змогли відвідати концерт Стаса П'єхи. Таку можливість надали дітям організатори концерту у дніпропетровському театрі опери та балету та волонтери Благодійного фонду «Нова Мама».

Нова Мама

19 березня 2009 р. 50 дітей-сиріт, які проживають у дитячих будинках сімейного типу міст: Дніпропетровськ, Павлоград, Синельникове, Новомосковськ, Марганець, с. Волоське Дніпропетровського р-ну, змогли відвідати «Ігроленд», розташований в Міст Сіті Центрі.

З 11 години ранку діти грали в ігрових залах, на різних атракціонах. Силами «Ігроленд» спеціально для дітей було приготовлено розваги.

II частиною свята було відвідування дітьми ресторану McDonald's, розташованого в будинку Міст Сіті Центру. Діток пригощали, розважали, на згадку за традицією дарували сувеніри.

Діти та вихователі висловили подяку за надання уваги і свято.

Акція була організована завдяки адміністрації «Ігроленд», волонтерам фонду «Нова Мама», а також керівництву ресторану McDonald's.

Нова Мама

19 березня 2009 р.50 дітей-сиріт з рр. Марганець, Павлоград, селищ Дніпропетровського району та м. Дніпропетровська змогли зустріти Свято Весни в ресторані Макдональдс, розташованому на території ТРК «Міст-Сіті». Для дітей були приготовлені частування, розваги і святкові подарунки.

Нова Мама

10 березня 2009 р. 15 дітей-сиріт з Ленінського району змогли провести Свято Весни в ресторані Макдональдс, що на Червоному Камені. Такий захід було організовано Благодійним фондом «Нова Мама» спільно з дирекцією ресторану.

На базі міського дитячого будинку № 1, вул. Тополина, 16, ведеться гурток «Добрі уроки». Волонтери фонду «Нова Мама», дають дітям уроки доброти, взаємовідносин, підвищують самовпевненість у душах дітей. Гурток організовано волонтерами фонду, фахівцями у своїй справі, з дитячої телестудії «Разом».

З вересня 2008 р. на базі дитячого будинку № 3, вул. Тютюнова, 1, волонтерами Благодійного фонду «Нова Мама» організовуються Дні іменинника. Кожен місяць приїжджають до сиріт волонтери. Вони запрошують з собою казкових героїв та разом з ними дарують дітям подарунки і поселяють у дитячих серцях радість.

Волонтерами Благодійного фонду проводиться постійна робота з питань забезпечення соціального захисту дітей-сиріт, зокрема, відстоювання їх законних прав щодо прийнятих владою законів і постанов, а також надання посильної матеріальної допомоги окремим дітям, які перебувають під опікою.

З жовтня 2008 р. на базі дитячого будинку № 3, вул. Тютюнова, 1, діє творчий гурток «Умілі руки», де дітям надається можливість проявити свої таланти. Волонтери фонду вчать дітей майструвати з паперу, тканини, ниток, природного матеріалу, проводять конкурси дитячих робіт.

29 грудня 2008 р. Була проведено передноворічну акцію Благодійного фонду допомоги сиротам «Нова Мама» на базі Марганецької спеціалізованої школи - інтернату для дітей з розумовою і фізичною відсталістю, де виховуються 53 дітей - сиріт. Діти отримали спортивне взуття, медикаменти, а також Новорічні подарунки.

В акції взяли участь ТОВ «Баланс - Клуб». Вони передали дітям чистячі і миючі засоби, новорічні поздоровлення.

У рамках навчально-виховної програми «Тиждень милосердя» у цій акції взяв участь колектив педагогів і дітей ліцею № 100. Хлопці передали дітям одяг, взуття, книги, канцелярські товари. багато іграшок і різних ігор, за що від імені керівництва та дітей-сиріт м. Марганця отримали подяку, вітальний плакат і вироби з дерева.

Шепель Лариса Петрівна передала дітям комп'ютер.

Нова Мама

28 грудня 2008 р. «Подаруємо дітям казку» - так називався Чергова акція, організована волонтерами фонду «Нова Мама» для дітей - сиріт, що перебувають під опікою (Ленінській р-н).

25 дітей були зустріті в святковому залі McDonald's, розташованому на пл. Островського.

Від імені благодійного фонду дітям булі вручені новорічні подарунки.

25 грудня 2008 р. у рамках навчально-виховної програми «Тиждень милосердя» була проведена благодійна акція ліцею № 100 на базі дитячого будинку «Світанок».

До дітей-сиріт приїхали діти і подарували багато іграшок, канцтоварів, одягу. Хлопці разом спілкувалися, дізнавалися багато один про одного і на згадку про зустріч приготували виставу.

Нова Мама

16 грудня 2008 р. Сам Рональд Макдональд приїхав зі своїми друзями, щоб влаштувати справжнє передноворічне свято в дитячому будинку № 6 (Донецьке шосе, 118).

40 дітей - сиріт розважалися, грали, отримували призи та подарунки від самого Рональда.

Акція була організована Благодійним фондом «Нова Мама" і адміністрацією мережі ресторанів McDonald's, що на пр. Воронцова.

Нова Мама

16 листопада 2008 р. в рамках Всесвітнього дня допомоги дітям в «McDоnald's» проводилася спільна акція Благодійного фонду «Нова Мама» і мережі «McDоnald's». Більше 100 дітей-сиріт міста Дніпропетровська та області змогли побувати на святі.

У багатьох ресторанах мережі «McDоnald's» дітей пригощали, розважали, організовували різні конкурси. На згадку про свято кожна дитина отримала подарунок.

02 листопада 2008 р. 30 дітей, які перебувають під опікою, змогли відвідати ресторан «McDonald's», розташований на пл. Островського.

Дітей, як завжди, зустрічали іграми, розвагами, частуваннями. Акція організована Благодійним фондом «Нова Мама» спільно з керівництвом мережі «McDonald's».

Нова Мама Нова Мама

30 жовтня 2008 р. на базі Дніпродзержинського дитячого будинку була організована спільна акція ТОВ «Баланс-Клуб» та Благодійного фонду «Нова Мама».

У День Свята Осені діти отримали від ТОВ «Баланс-Клуб» зошити учнівські - 600 упаковок, папір - 5 кг, обкладинки для зошитів - 40 шт., від дітей і від керівництва дитячого будинку була отримана подяка

Нова Мама Нова Мама

19 жовтня 2008 р. 330 дітей з дитячого будинку Дніпропетровського р-ну «Сім'я» змогли відвідати ресторан «McDonald's», розташований на пр. Воронцова.

Хлопців пригощали, веселили, організовували різні забави. На згадку про відвідування всім хлопцям були вручені подарунки.

Акція була організована завдяки керівництву ресторану «McDonald's» та Благодійному фонду «Нова Мама».

Нова Мама Нова Мама

13 червня 2008 р. 130 дітей з дитячих будинків і дітей, які перебувають під опікою м. Дніпропетровська, змогли відвідати концерт Аліни Гросу.

Протягом більше 2х годин діти змогли слухати і бачити талант юної співачки.

Після відвідування концерту діти довго обмінювалися приємними враженнями про досягнення Аліни, виражали слова подяки.

На пам'ять про проведену акцію від імені фонду «Нова Мама» Аліні Гросу було вручено сертифікат подяки.

Нова Мама Нова Мама

Нова Мама

1 червня 2008 р. До Дня захисту дітей було проведено спільну акцію Благодійного фонду «Нова Мама» і ТМ «Золота Амфора» у дитячому будинку № 1, вул. Тополина, 16.

У подарунок діти отримали намети-навіси для пісочниць, комплекти для ігор у футбол, баскетбол, волейбол, бадмінтон, теніс а також частування

Гостей діти порадували своїми талантами.

Акція була висвітлена телеканалом ІРТ.

Нова Мама

30 травня 2008 р. 100 дітей з дитячих будинків і дітей, які перебувають під опікою Жовтневого району, були присутні на грандіозному фестивалі-тренінгу «Будемо разом» в розважальному комплексі «Бартоломео».

Свято було організовано студією телебачення та преси «Разом».

Кожному дитячому будинку була вручена картка «Ігроленд», за допомогою якої діти можуть приїжджати грати в «Ігроленд».

Від імені Благодійного фонду був вручена подяка за активну участь у підтримці дітей-сиріт.

Нова Мама

27-28 травня 2008 р. 42 дитини з дитячого будинку «Світанок», дитячого будинку № 1 і ті, що перебувають під опікою, змогли відвідати концерт Михайла Задорнова, який проходив в театрі опери та балету.

Таку можливість дітям надала адміністрація Дніпропетровського театру опери та балету та організатори Благодійного фонду «Нова Мама».

Нова Мама

24 квітня 2008 р. була проведена акція до дня Святої Пасхи Благодійним фондом «Нова Мама» на базі дитячого будинку змішаного типу в с.Васильківці

У подарунок дитячому будинку привезли спальні матраци, кросівки, гардини, тканину, учнівські зошити, шкарпетки.

Т.М. «Мушкетер» передала кожній дитині в подарунок паску. Акція висвітлювалась на екрані 51 телеканалу.

19 квітня 2008 р. Завдяки успішній організації Благодійного фонду «Нова Мама» і КБ «ПриватБанк» на базі дитячого будинку № 1 (ж / м "Придніпровськ") співробітники відділень КБ «ПриватБанк» взяли участь у Всеукраїнській толоці. Були висаджені каштани, кущі, пофарбовані ігрові ділянки, побілені дерева, скопані клумби.

Всього на проведену роботу було закуплено матеріалів більш ніж на 5000 грн. Трудилося 50 осіб.

13 квітня 2008 р. 10 дітей сиріт з АНД р-ну та Ленінського району змогли відвідати традиційне свято для дітей за участю клоуна в креатив-клубі «Бартоломео».

Організатори: креатив-клуб "Бартоломео" та волонтер Благодійного фонду «Нова Мама Міжнародна фундація» Соболь Віталій.

Нова Мама

6 квітня 2008 р. 12 дітей з дитячого будинку сімейного типу Іонових також побували в казковій країні креатив-клубу «Бартоломео».

Організатори креатив-клубу та волонтер Благодійного фонду «Нова Мама Міжнародна фундація» Соболь Віталій влаштували їм справжнє свято.

Нова Мама

30 березня 2008 р. Для 12 дітей, що знаходяться під опікою АНД району (с/ш № 17) завдяки волонтеру Благодійного фонду «Нова Мама Міжнародна фундація» Соболю Віталію та креатив-клубу «Бартоломео» було організовано справжнє свято для дітей за участю клоуна і худ.колективів.

Дітей пригощали, розважали, провели екскурсію територією креатив-клубу.

Нова Мама

16 березня 2007 р. 10 дітей з дитячого будинку сімейного типу Іонових і дітей, які перебувають під опікою АНД району, завдяки організації волонтера Благодійного фонду «Нова Мама Міжнародна фундація» Соболя Віталія змогли відвідати історичний музей ім. Яворницького.

Завдяки організованій екскурсії з боку історичного музею хлопці змогли дізнатися про історію рідного краю.

Нова Мама

12 січня 2008 р. 25 дітей-сиріт, що перебувають під опікою та дітей з дитячого будинку сімейного типу Іонових відвідали ресторан МакДональдс (що на пл. Островського, 5).

Як завжди, хлопці грали, жартували, пригощалися, отримували призи від мережі ресторанів МакДональдс.

Акція організована за участю КБ ПриватБанк та волонтерів Благодійного фонду «Нова Мама».

Нова Мама

До Нового Року всі діти з дитячих будинків м. Дніпропетровська та дитячих будинків сімейного типу отримали новорічні подарунки.

До святкування Нового Року 25 грудня 2007 р. було проведено спільна акція Благодійного фонду «Нова Мама» і ТМ «Золота Амфора».

Діти отримали новорічні подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки.

19 вересня 2007 р. Завдяки співпраці Благодійного Фонду «Нова Мама» з організаторами концертних програм Дмитром і Наталією Кучеренко 15 дітей зі школи-інтернату № 7 змогли відвідати виставу «Допомогти так легко, або звідки беруться діти».

Нова Мама

19 грудня 2007 р. до Дня Святого Миколая проведена спільна акція Благодійного фонду «Нова Мама» та КБ «ПриватБанк».

До свята хлопці отримали акваріум для рибок (в повному комплекті), солодощі, 56 метрів килимової доріжки для дитячих спалень.

Нова Мама

18 листопада 2007 р. в рамках всесвітньої програми допомоги дітям-сиротам «Я допомагаю дітям» проведена спільна акція Благодійного фонду «Нова Мама" та мережі ресторанів «Мак Дональдс».

50 дітей-сиріт з дитячих будинків, а також дітей, які перебувають під опікою були запрошені на свято. Хлопці веселилися, грали, пригощалися. На згадку про свято всім були подаровані пам'ятні сувеніри від мережі ресторанів «Мак Дональдс».

Нова Мама

14 вересня 2007 р. проводилася спільна благодійна акція з мережею ресторанів «Макдоналдс».

50 дітей з дитячого будинку «Світанок» відвідали ресторан на пл. Островського.

Хлопців вітав сам Рональд Макдональд. Протягом цілої години хлопці брали участь у різних іграх і конкурсах. Хлопців пригощали, а на пам'ять усім вручили подарунки.

Нова Мама

23 серпня 2007 р. на базі д/будинку «Одинківка» Самарського району (45 дітей) була проведена чергова благодійна акція, організована добровольцями Благодійного фонду допомоги сиротам «Нова Мама» та Дніпропетровським Регіональним управлінням Приват Банку.

Напередодні нового навчального року хлопці отримали в подарунок шкільну форму і частування від Приват Банку.

Нова Мама

Дитячий будинок «Сім'я» Дніпропетровського району (с. Ювілейний), в якому виховується 43 дитини, теж отримав частування від Приват Банку.

Дитячий будинок «Сім'я» Дніпропетровського району (с. Ювілейний), в якому виховується 43 дитини, теж отримав частування від Приват Банку.

Нова Мама

6 червня 2007 р. в міському дитячому будинку № 1 (вул. Тополина, 16) проведена спільна благодійна акція фонду «Нова Мама» і ТМ «Золота Амфора». У подарунок хлопцям привезли і встановили кондиціонер «зима-літо», різноманітні ігри та частування. У подяку гостям діти продемонстрували свої таланти.

Акція висвітлювалася на телеканалі ІРТ, в інформагентстві «Придніпров'я».

Нова Мама

1 червня 2007 р. Всесвітній день захисту дітей. Вже більше 5 років представники видавничої компанії «Баланс-Клуб» в цей день їздять до найменших дітей-сиріт будинку дитини № 1 м. Дніпропетровська.

До цієї святкової дати кожен з 130 вихованців будинку дитини отримав подарунок. Це предмети літнього одягу, розвиваючі ігри, іграшки, солодощі.

Нова Мама

31 травня 2007 р. Васильківському дитячому будинку змішаного типу проводилася благодійна акція, організована Благодійним фондом «Нова Мама» разом з КБ «ПриватБанк», ДП ДОК «Укрінвестекспертиза» і ТОВ «Гастро Корпорейшн Індастрі».

У подарунок діти отримали спортивний одяг та взуття, багатофункціональний спортивний тренажер, тенісні м'ячі, медичні препарати. Акція висвітлювалась на 51 каналі обласного телебачення, Васильківському районному телебаченні, на сторінках Васильківський газет.

Транспорт для організації акції був наданий Волонтером фонду Ларисою Шепель.

23 квітня 2007 р. 8 дніпропетровських вихованців дитячого будинку «Світанок» та 4 дітей, які перебувають під опікою відвідали концерт Олени Вінницької.

Акція відбулася завдяки організаторам концерту у м. Дніпропетровську та волонтеру Благодійного фонду «Нова Мама» Лідії Пильник.

500 вихованців дитячих будинків м. Дніпропетровська та Дніпропетровської області взяли участь в акції «Солодко зустрінемо весну», яку організували промислово-фінансова група ТЦ «Спарта» (ТЦ «Європа») і Благодійний фонд «Нова Мама».

Під час цієї весняної акції діти з дитячих будинків м. Дніпропетровська, м. Марганця, м. Павлограда та п.м.т. Васильківка отримали солодощі.

Нова Мама Нова Мама

12 березня 2007 р. завдяки організації концертного агентства «Костянтин-Д» та Благодійного фонду «Нова Мама» світова зірка, джаз-піаністка Кейко Матсуї відвідала міський дитячий будинок № 1. Гостю за українським звичаєм зустріли хлібом-сіллю.

Від імені Благодійного фонду «Нова Мама» почесній гості був вручений подячний.

Кейко Матсуї запросила хлопців відвідати її концерт.

Акція висвітлювалась на 34 і 27 телеканалах і на сторінках міських газет.

Нова Мама Нова Мама

25 лютого 2007 р. 60 вихованців з різних дитячих будинків м. Дніпропетровська та області взяли участь у святі креатив-клубу «Бартоломео» (Дитячий будинок № 1 Дніпропетровського району, Дитячий будинок Самарського району «Одинківка», школа-інтернат № 7, Дитячий будинок «Світанок»).

Хлопців привітно зустріли веселі клоуни та казкові герої. Перед гостями виступили дитячі танцювально-музичні колективи міста.

Вихованці брали активну участь у всіх заходах.

Кожній дитині був вручений подарунок від спонсора. Діти співробітників креатив-клубу особисто побажали вручити свої подарунки дітям - гостям.

На святкуванні була присутня губернатор Дніпропетровської області Надія Дєєва.

Спільна акція Благодійного фонду «Нова Мама» і креатив-клубу «Бартоломео» була приурочена до 75-річчя Дніпропетровської області.

Нова Мама

22 лютого 2007 р. кращі вихованці з міського дитячого будинку «Берегиня» відвідали концерт артистки Лоліти Мілявської.

Нова Мама

8 лютого 2007 р. 4 вихованця з дитячого будинку «Світанок» відвідали концерт популярної артистки естрадного жанру Олени Воробей та отримали величезне задоволення.

Від імені керівництва Благодійного фонду «Нова Мама» Олені Воробей був вручений подячний сертифікат.

Нова Мама

11 січня 2007 р. 240 дітей з різних дитячих будинків м. Дніпропетровська відвідали російський драматичний театр ім. Горького, дивилися виставу «Фея новорічних чудес». Адміністрація театру вручила дітям новорічні подарунки.

4 січня 2007 р. Завдяки керівництву ресторану «McDonalds» 70 вихованців дитячого будинку № 1 і дитячого будинку № 2 «Берегиня» відвідали ресторан. Під час частування хлопців розважали веселі клоуни і вручали їм подарунки

Нова Мама

26 грудня 2006 р. 120 вихованців з міського дитячого будинку отримали подарунки від благодійного фонду «Нова Мама» та торгової марки «Золота Амфора». Дітям привезли новорічні подарунки, за участю Діда Мороза і Снігуроньки влаштували справжнє свято для дітей. Діти у свою чергу порадували дорослих своїми талантами.

Про проведення святкової акції було показано на екранах ІРТ.

19 грудня 2006 р. волонтери благодійного фонду «Нова Мама» (співробітники і клієнти фірми «Мері Кей») в День Святого Миколая побували в гостях у вихованців дитячого будинку № 2 «Берегиня». Хлопцям привезли солодощі та інші ласощі. (На базі цього дитячого будинку співробітникам вищезазначеної фірми благодійно ведеться гурток естетичного виховання дітей-підлітків).

18 грудня 2006 р. 200 дітей з дитячих будинків № 1, № 2, «Світанок», «Одинківка», школи-інтернату № 7, дитячого будинку № 1 Дніпропетровського району відвідали виставу «Історія одного викрадення» у театрі імені Горького.

У ході перегляду діти отримали величезне задоволення. Від імені благодійного фонду «Нова Мама» організаторів акції подякували за проведений захід.

Нова Мама

18 грудня 2006 р. 160 дітей - вихованців Будинку дитини № 1 отримали благодійну допомогу від благодійного фонду «Нова Мама» і ТОВ «Баланс-Клуб». Дітям було передано взуття, одяг, дитяче харчування і соки на суму більше 5 тисяч гривень.

ТОВ «Баланс-Клуб» допомагає Будинку дитини № 1 протягом 5 років. Також акції приурочені до Дня захисту дітей, Дню Святого Миколая.

Нова Мама

19 грудня 2006 р. напередодні свят та Дня Святого Миколая вихованцям всіх дитячих будинків м. Дніпропетровська, дитячих будинків сімейного типу, школи-інтернату № 7, дитячого будинку № 1 Дніпропетровського району, дитячого будинку м. Дніпродзержинська отримали новорічні подарунки від благодійного фонду «Нова Мама».

Нова Мама Нова Мама

28 листопада 2006 р. волонтери благодійного фонду «Нова Мама Міжнародна фундація» відвідали притулок для неповнолітніх Марганецького міськвиконкому. Волонтери вручили дітям необхідний посуд для їдальні, медикаменти, білизну і канцелярські приналежності, подаровані організаціями - постійними партнерами Фонду «Нова Мама Міжнародна фундація».

Також волонтери передали дітям іграшки, одяг, книги, зібрані особисто ними.

Притулок Марганецького міськвиконкому розрахований на одночасне перебування 20 дітей.

Нова Мама Нова Мама

15 листопада 2006 р. 30 дітей притулку «Надія» Жовтневого району відвідали ресторан «МакДональдс» на площі Островського, а 10 листопада таку можливість отримали 39 дітей міського дитячого будинку № 2 «Берегиня». Вони відвідали ресторан «МакДональдс» у ЦУМі.

Така акція відбулася завдяки роботі фонду «Нова Мама" та мережі ресторанів «МакДональдс» у рамках міжнародної благодійної акції «Всесвітній день допомоги дітям в МакДональдз».

Всі кошти, зібрані протягом цієї акції, будуть використані на купівлю сучасного медичного обладнання для кардіологічних і реанімаційних відділень обласних дитячих лікарень у 13 містах України: Вінниці, Дніпропетровську, Донецьку, Запоріжжі, Києві, Львові, Миколаєві, Одесі, Сімферополі, Сумах, Харкові , Черкасах, Чернігові.

19 жовтня 2006р. За участю Благодійного фонду «Нова Мама» ТОВ «Баланс-Клуб» передав письмові столи середній загальноосвітній школі-інтернату № 7 для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Адміністрація даної установи винесла подяку керівництву ТОВ «Баланс-клуб» за надану допомогу.

Нова Мама Нова Мама

3 жовтня 2006 р. Сам Рональд МакДональд відвідав дитячий будинок «Світанок».

Хлопцям була надана годинна розважальна програма за участю самих вихованців. У ході розваги розігрувалися жартівливі призи, діти брали участь у вікторині. На прощання на згадку про зустріч кожній дитині був вручений подарунок від фірми «МакДональдс».

Нова Мама

14 вересня 2006 р. спільно з ТМ «Золота Амфора» проведена благодійна акція в дитячому будинку № 1, вул. Тополина 16.

До нового навчального року дітям подарували: спеціальні зошити та книги з інноваційній системі навчання в школі, принтер, різноманітні канцтовари.

Благодійник Фонду «Нова Мама» Наталія Заєць передала дітям серію книг Наталі Правдиної про становлення дитини як особистості.

Нова Мама Нова Мама

12 серпня 2006 р. на запрошення Благодійного фонду допомоги дітям-сиротам «Нова Мама» проводилася зустріч відомого українського майстра шоу-бізнесу і лідера групи «Скрябін» Андрія Кузьменка (Кузьми Скрябіна) з вихованцями школи-інтернату № 7, вул. Тютюнова, 1, де виховується 100 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Під час зустрічі хлопці мали можливість особисто поспілкуватися зі своїм кумиром, задати йому запитання.

На згадку про зустріч гість подарував хлопцям пакет цікавих відеодисків.

Така зустріч була організована, завдяки співучасті креатив-клубу «Бартоломео», куди відомий артист попрямував після зустрічі з дітьми.

Нова Мама Нова Мама

19 червня 2006 р. спільно з КБ «ПриватБанк» була організована благодійна акція в притулку для неповнолітніх Марганецького міськвиконкому.

КБ «ПриватБанк» забезпечив вихованцям притулку літнє дозвілля. Працівники банку подарували футбольні, волейбольні, баскетбольні м'ячі, приладдя для гри в теніс, літній спортивний одяг.

Добровольці Благодійного фонду «Нова Мама» завдяки фінансовій підтримці ДП «Укрінвестекспертиза» привезли хлопцям ошатній літній одяг.

Медикаменти - від ТОВ «Гастро Корпорейшн Індастрі».

Розвиваючі ігри та грушки - від ПП «Козяр». Частування - від фірми «Ассая-Буд».

Нова Мама

6 червня 2006 р. була проведена благодійна акція «Тепло твоїх рук». Мережа ресторанів швидкого харчування «McDonald's» в Дніпропетровську прийняла 50 дітей-сиріт з м. Дніпродзержинська. Співробітники «McDonald's» приготували для хлопців концертно-розважальну програму, частування, подарунки на пам'ять.

Нова Мама Нова Мама

1 червня 2006 р. у День захисту дітей Благодійний фонд допомоги дітям-сиротам «Нова Мама» спільно з креатив-клубом «Бартоломео» провів благодійну акцію.

Таку щасливу можливість отримали вихованці з міського дитячого будинку № 1, школи-інтернату № 7, дитячих будинків сімейного типу Іонова, Іванець. Спеціально для них у цей день був організований незабутній концерт, святковий стіл, маса розваг.

Хлопці з величезним інтересом розглядали екзотичних тварин, птахів, розважалися на атракціонах.

Свої подарунки в кінці тригодинного свята вручили дітям фірма «Фанні», «Gelateria».

Такі заходи для дітей влаштовує креатив-клуб "Бартоломео".

Нова Мама Нова Мама

1 червня 2006 р. Благодійний Фонд «Нова Мама» провів акцію в міському дитячому будинку № 2 «Берегиня».

Хлопці зустріли гостей цікавим концертом і морем посмішок.

В акції брали участь ТОВ «Рендпако», працівники якої подарували хлопцям літнє взуття і шкарпетки.

Представники фірми «Мері-Кей» привезли у подарунок косметику, предмети гігієни.

Фірма «Євробуд» подарувала дітям шкільне приладдя.

Нова Мама

6 квітня 2006 р. представники Благодійного фонду «Нова Мама» Любов Суслова і Максим Кравець взяли участь у прес-конференції, яку організували Фонд допомоги і розвитку дітям Чорнобиля та український мобільний оператор UMC за участю голови Дніпропетровської міської держадміністрації Івана Куліченка.

Темою конференції стала акція допомоги міської дитячої клініці № 3 ім. проф. Руднєва.

Фонд допомоги і розвитку дітям Чорнобиля подарував даній установі ультразвуковий діагностичний прилад UF-750 XT, поліфункціональний монітор з комплектом датчиків, електродів, манжет для немовлят і уродинамічне систему. Кошти на закупівлю дорогих приладів зібрала в ході унікальної благодійної акції «Нас 10 мільйонів» компанія UMC.

На фотографії: координатор Благодійного фонду «Нова Мама» Любов Суслова і виконавчий директор Фонду допомоги дітям Чорнобиля Олесь Кузьма.

6 березня 2006 р. У селищі Таромське (Дніпропетровська обл.) Благодійний фонд «Нова Мама» провів благодійну акцію в приміщенні кінотеатру «Іскра». На зустріч з волонтерами Фонду «Нова Мама» були запрошені діти-сироти, які живуть з опікунами. Ця категорія сиріт на наполягань момент є найменш захищеною в соціальному і психологічному плані.

Волонтери Фонду приготували для всіх дітей подарунки: кросівки, куртки, спортивні костюми, теплі светри.

Розвеселили дітей та ласощі, які передала волонтер Алла Фаенкова. Шикарні торти були подаровані благодійником Фонду Наталією Заєць. Організатори акції порадували дітей різноманітними веселими конкурсами з врученням призів з Японії. Призи передала волонтер Фонду з Японії Тетяна Томізава.

Акція освячувалася на Дніпропетровської телеканалі «ІРТ».

Нова Мама

1 березня 2006 р. Благодійним фондом «Нова Мама» спільно з компанією «Золота Амфора» була проведена спеціальна акція в дитячому будинку № 1 (м. Дніпропетровськ). Його вихованці в подарунок отримали лазерний принтер, необхідні для навчання канцтовари, а також екзотичні фрукти: банани, апельсини, ківі.

Акція була висвітлена по телеканалу «ІРТ», 51-му і 34-му міських телеканалах.

25 лютого 2006 р. Завдяки клопотанням Фонду «Нова Мама» було організовано відвідування концерту артистів В. Данильця і В. Мойсеєнко для 10 вихованців школи-інтернату № 7. Квитки були надані безкоштовно самими артистами.

10 лютого 2006 р. За домовленістю з керівництвом всесвітньо відомої мережі ресторанів швидкого харчування McDonald's, 30 вихованців Дніпропетровського дитячого будинку «Світанок» відвідали цей заклад.

Нова Мама

7 лютого 2006 р. Фондом «Нова Мама» у подарунок сиротам дитячого будинку села Одинківка (Дніпропетровський район), були передані тканини від дніпропетровського магазину «Тканини, фурнітура». Засновник Фонду Денис Бивалін подарував дітям прасувальні дошки для делікатного прасування.

Нова Мама

30 січня 2006 р. Завдяки клопотанням Фонду «Нова Мама» було організовано відвідування концерту артиста Вітаса для 10 вихованців дитячого будинку сімейного типу Іонова.

Нова Мама

18 січня 2006 р. Благодійний фонд «Нова Мама» разом з компанією «Золота Амфора» організував для 30 дітей-сиріт з дитячого будинку № 1 і дітей-сиріт з дитячого будинку сімейного типу Іоновим поїздку до Центру народної творчості в селі Петриківка Дніпропетровської області. Для дітей була проведена пізнавальна екскурсія, а також зустріч з майстром петриківського розпису Петром Панко. Діти самі випробували свої сили в цьому мистецтві. Акція була висвітлена на 51-му телеканалі «ІРТ».

Протягом січня-місяця 2006р. 30 вихованців дитячого будинку «Берегиня» (Дніпропетровськ), завдяки домовленості Фонду «Нова Мама» відвідували мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's, де брали участь у традиційних дитячих святах.

Нова Мама

29 жовтня 2005 р. на запрошення Благодійного фонду «Нова Мама» відомі співаки Таїсія Повалій і Микола Басков відвідали Дніпропетровський дитячий будинок № 1. Якою несподіванкою виявилося це відвідування для дітей дитячого будинку!

Гості привезли з собою подарунки: кольоровий принтер, касети зі своїми альбомами, роздавали автографи.

На прощання Микола Басков і Таїсія Повалій звернулися до дітей з побажанням успіхів у подальшому житті, віри на обраному шляху, стійкості у досягненні мети. Діти слухали, затамувавши подих. Без сумнівів, ця зустріч надовго залишиться в дитячих душах потужним стимулом для досягнення життєвих висот успіху, впевненості в собі і своїх силах.

На фотографії: Таїсія Повалій та Микола Басков серед вихованців дитячого будинку № 1 м. Дніпропетровська.

Нова Мама

7 вересня 2005 р. 30 вихованців Дніпропетровського дитячого будинку № 1 відвідали ресторан McDonald's.

15 вересня цим же маршрутом пройшли 49 дітей Дніпропетровського районного дитячого будинку № 1.

Це стало можливим завдяки спільній домовленості між Фондом «Нова Мама» та керівництвом всесвітньо відомої мережі ресторанів швидкого харчування в нашому місті. Для дітей-сиріт це свято стало просто фантастикою. Протягом декількох годин дітей розважали веселими жартами, іграми, конкурсами. На згадку про ресторан McDonald's кожен з них отримав подарунок - яскравий повітряну кулю або іграшку.

17 лютого 2005р. дитячий будинок «Берегиня» святкував свій День народження. Фонд «Нова Мама» подарував підлогові ваги від ПП «Праксис».

Нова Мама

10 лютого 2004 р. мусульмани всього світу відзначають Священний свято Хіджри. Добровільна громадська організація іноземних студентів «Аль-Мустакбаль» разом з Фондом «Нова Мама» відвідали дитячий будинок «Берегиня», і принесли з собою смачне частування.

25 грудня 2004 р. 25 дітей районного дитячого будинку № 1 відвідали «McDonalds».

Нова Мама

Фонд звернувся до Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів з проханням організувати гурток англійської мови.

Кожного тижня англомовні місіонери Церкви проводять цікаві уроки англійської мови з дітьми-сиротами дитячого будинку № 1 Дніпропетровського району.

Нова Мама

29 листопада 2004 р. волонтери Фонду відвідали дитячий будинок № 1 Дніпропетровського району. За участі фірми «Фармвест» Фонд передав ліки.

Завдяки співпраці з техцентром району за участю групи інвалідів під назвою «Подивися на світ по-новому»: Черемісинова К.А., Гаркуша Н.І., Гатченко Г.М. було зв'язано 7 пар теплих вовняних шкарпеток, які передали в дитячий будинок дитини № 1.

Нова Мама

19 грудня 2004 р. До Дня Святого Миколая у будинку дитини № 1 проводилася чергова святкова акція - будинку дитини були передані чайники, каструлі, відра, медикаменти були надані фірмою «Фармвест».

Нова Мама Нова Мама

1 грудня 2004 р. Дитячий будинок № 6 святкував свій ювілей. До свята Фонд «Нова Мама» подарував хлопцям гарні чашки, чайні сервізи та предмети медичного призначення від фірми «Праксіс»: тонометр Lд-7, гумові рукавички.

Волонтер фонду Світлана Іванівна Гусарова подарувала одяг для дітей, 25 пар теплих шкарпеток, а також ефірні масла для ароматерапії.

Нова Мама

17 жовтня 2004 р. У дитячому будинку № 1 Фонд «Нова Мама» провів акцію до Дня народження дитячого будинку. Разом з побажаннями щастя, радості і міцного здоров'я подарували 10 столів і 20 стільців для оформлення навчальних класів.

Благодійний фонд «Нова Мама» плідно співпрацює з очними та ЛОР центрами 8 лікарні по вул. Космічній, 1а, м. Дніпропетровська.

Завдяки ініціативі головного лікаря Оксани Євгенівни Ламзи, багато дітей дитячих будинків отримали необхідне лікування. Робота лікарні № 8 з дітьми-сиротами триває.

Нова Мама

19 червня 2004 р. на запрошення Фонду «Нова Мама» відома зірка української естради, а також Посол доброї волі ООН в Україні, Ані Лорак відвідала дитячий будинок «Світанок».

Кароліна виконала свої пісні разом з дітьми, розповіла їм про шкоду наркоманії, куріння, про СНІД.

У подарунок дітям вона перерахувала три тисячі п'ятсот гривень для придбання комплектів меблів для двох груп.

Нова Мама

10 червня 2004 р. Засновник Фонду «Нова Мама» Денис Миколайович Бивалін виготовив мольберти спеціально для юних художників дитячого будинку Одинківка.

Тепер п'ятнадцять мольбертів фірмового виготовлення назавжди замінять фанерні дощечки та уроки малювання навприсядки.

Нова Мама

5 червня 2004 р. 20 дітей-сиріт дитячого будинку «Берегиня» побували в казковій країні «McDonalds». Благодійний фонд і «McDonalds» домовилися про подальшу спільну діяльність - щомісячно 30 дітей з дитячих будинків будуть відвідувати цей ресторан.

Нова Мама

1 червня 2004 р. Дітям сімейного будинку Тузенко фонд передав піаніно, на якому з задоволенням вчаться грати діти. Удачі вам, юні музиканти!

Нова Мама

1 червня 2004 р. Дитячому будинку сімейного типу Борзових Благодійний фонд «Нова Мама» подарував 2 обігрівача.

Нова Мама

1 червня 2004 р. У дитячому будинку «Світанок» святкували день заснування будинку.

Фонд підготував подарунки: високоякісні шпалери від АТЗТ «Радегаст-Сервіс», Протипедикульозний засіб від ТОВ «Гастрокорпорейшн Індастрі».

Свято прикрасили кулі від ПП «Козлова».

Волонтер Фонду Тамара Вікторівна Найда подарувала всім шоколадки.

Нова Мама Нова Мама

27 травня 2004 р. За участі компанії «Баланс-клуб» було проведено благодійну акцію у Дніпродзержинському дитячому будинку, присвячену випускному дню.

Дітям подарували барвисті спортивні костюми, ранці, логічні ігри, дитячі книжки, повітряні кулі, стільці і люстри для кабінетів.

Діти отримали величезне задоволення від подарунків.

Нова Мама

В травні 2004 р. Дитячому будинку сімейного типу Іонових Благодійний фонд «Нова Мама» спільно з Синельниківським плодорозсадником подарували 30 фруктових саджанців для поповнення їхнього саду.

Нова Мама

У травні 2004 р. Фонд «Нова Мама» спільно з торговою компанією «Вітер моди» подарували відрізи тканини для випускних суконь і костюмів всім випускникам наступних дитячих будинків м. Дніпропетровська: дитячому будинку № 1, «Берегиня», «Одинківка», «Світанок», дитячим будинкам сімейного типу Іонових, Борзова, Шабельникова, Тузенка.

10 березня 2004 р. Фонд «Нова Мама» спільно з мережею ресторанів швидкого харчування «McDonalds» провели акцію в дитячому будинку № 6, дитячому будинку «Світанок», дитячому будинку № 1, сімейному будинку Іонових. Близько 100 хлопців відвідали цей ресторан. Проводилися конкурси з кумедними назвами, за що «McDonalds» подарував дітям цілу коробку повітряних куль з емблемою закладу.

Нова Мама

З 31.03. по 02.04.2004 р. Фонд «Нова Мама» приймав участь у виставці «Енергопром».

Мета участі - інформування громадськості про існування фонду та залучення нових благодійників для надання допомоги дітям-сиротам.

Після виставки благодійник Віталій Іванович Новіков подарував двом дівчаткам-випускницям з Дитячого будинку № 1 джинси і кросівки.

Нова Мама

З 25 лютого по 25 березня 2004 р. Фонд «Нова Мама» проводив оздоровчу програму для дітей міських дитячих будинків та дитячих будинків сімейного типу.

Фірма «Фармвест» виділила для дітей полівітаміни.

Нова Мама

18 лютого 2004 р. Фонд «Нова Мама» спільно з колективним підприємством «Дніпромеблі» подарував 4 двоярусних ліжка сімейному дитячому будинку Іонових ТОВ «Арттекстіль» - 5 комплектів постільної білизни.

10 лютого 2004 р. завдяки допомозі волонтера Фонду «Нова Мама» Алли Іванівни Фаенковой вихованці школи-інтернату № 7, Козленко Ользі була надана термінова якісна стоматологічна допомога.

19 грудня 2003 р. Фонд «Нова Мама» спільно з ТОВ «Мушкетер» привезли дітям дитячого будинку № 1 та Навчально-виробничого центру № 2 їх улюблені ласощі - морозиво.

Нова Мама

19 грудня 2003 р. Фонд «Нова Мама» спільно з ТОВ «АТБ-Маркет», групою компанії «Баланс» провів святкову програму за участю клоунів для дітей в Дитячому будинку дитини № 1.

Діти отримали 100 літрів фруктового соку, святкові частування, мандарини, банани, цукерки, а найменшим діткам подарували постільні принади.

83-річна Хермін Ластдрагер, активіст фонду з Голландії, подарувала дітям вовняні светри.

Нова Мама

У листопаді 2003 р. Фонд «Нова Мама» надав фінансову підтримку Дитячому будинку дитини № 1. Трирічній Октябрьовій Насті з діагнозом складний порок серця виділені матеріальні кошти на консультацію і подальше лікування.

Нова Мама

У жовтні 2003 р. За підтримки засновника Фонду Олега Олексійовича Андросова та ТОВ «Дайнова-Дніпро» надано матеріальну-технічну допомогу для дітей-сиріт психоневрологічного центру та школи-інтернату м. Придніпровська у вигляді інвентарю: меблі, постіль, посуд та ін.

Нова Мама

23 жовтня 2003 р. У дитячому будинку № 1 проведено конкурс дитячого малюнка. Зустріч висвітлювалась у новинах 34 телеканалу за підтримки засновників Фонду Дениса Миколайовича Биваліна і Володимира Михайловича Вербоноля.

Нова Мама

Благотворительный фонд помощи сиротам
«Нова Мама Международная фундация»